Słodycze miodowe – cukierki (i nie tylko) ze sklepu pszczelarskiego | Pszczoly.info

Miodowe słodycze są coraz bardziej popularne w Polsce. Nic dziwnego. Mają doskonały smak i są zdrowsze od słodyczy słodzonych tradycyjnym cukrem. Zobacz, jakie słodycze z miodem i innymi produktami pszczelimi są obecnie dostępne w sklepach pszczelarskich.

Słodycze miodowe podbijają w ostatnim czasie serca coraz większej liczby Polaków. Nic w tym dziwnego, bowiem oprócz doskonałego smaku są o wiele zdrowsze od tradycyjnych słodyczy, a rosnący wybór dostępnych na rynku słodyczy słodzonych miodem sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Wśród dostępnych obecnie w sprzedaży słodyczy stworzonych na bazie miodu i innych produktów pszczelich (takich jak np. propolis) znajdziemy, miedzy innymi, ciastka, czekoladki, cukierki, pierniczki, krówki, żelki, trufle a nawet lizaki.


Doskonałe i smaczne miodowe słodycze znajdziesz w sklepie pszczelarskim Łukasiewicz w kategorii: Słodycze miodowe


Oto nasze propozycje słodyczy, które na pewno warto spróbować:

Krówka miodowa

Krówki to to od lat jedne z ulubionych słodyczy Polaków. Gwarantujemy, że krówki z miodem są jeszcze lepsze od tych tradycyjnych, słodzonych rafinowanym cukrem buraczanym. I oczywiście są o wiele zdrowsze.

Baton energetyczny Miodowy Kłos

Baton energetyczny Miodowy Kłos dostępny jest w kilku różnych smakach (malina, jagoda, z białą i czarną czekoladą). Batony Miodowy Kłos są połączeniem pełnowartościowych ziaren zbóż i suszonych owoców oblanych miodem. Baton Miodowy Kłos to doskonałe źródło substancji odżywczych (węglowodanów, błonnika, składników mineralnych, witamin z grupy B i E)

Baton Miodowy Kłos
Baton Miodowy Kłos; źródło: pszczelnictwo.com.pl

Barcik – lizak

Barcik to smaczny i zdrowy lizak, w którego składzie znajduje się propolis, miód oraz naturalny sok z malin. Lizak Barcik nie tylko jest doskonałym źródłem witaminy C,  ale także wspomaga funkcjonowanie i pomaga w leczeniu stanów zapalnych górnych dróg oddechowych, gardła i krtani.

Guma rozpuszczalna Maja

Rozpuszczalna guma do żucia Maja z dodatkiem propolisu to doskonała propozycja nie tylko dla dzieci z chorobami górnych dróg oddechowych. Jest doskonałym i smacznym, a także zdrowym zamiennikiem słodyczy, zwłaszcza dla osób uskarżających się na bóle gardła i stany zapalne krtani, jamy ustnej i dziąseł.