KOSMETYKI

Kosmetyki na bazie naturalnego wosku pszczelego:

Kosmetyki te opierają się na surowcach pochodzenia naturalnego. Preparaty zawierają wosk pszczeli oraz pozyskane z ula produkty. Badania dermatologiczne w pełni potwierdzają ich właściwości lecznicze i odżywcze. Wosk pszczeli jest bogaty w biologicznie czynne substancje, których idealna kompozycja pozwala na skuteczną pielęgnację nawet najwrażliwszych typów skóry. Zawiera proteiny, lipidy, węglowodany, witaminy, sole mineralne, mikroelementy. Wykazują one działanie nawilżające, natłuszczające, regenerujące i ochronne.

Celem naszym jest dostarczenie produktów pełnowartościowych a przede wszystkim nieszkodliwych. Wykorzystanie tego naturalnego surowca jest proste i przyjazne dla środowiska. Nie są testowane na zwierzętach. Nasza oferta obejmuje preparaty pielęgnacyjne, które odżywiają skórę i czynią ją piękną.

Zawierzmy „siłom natury”.

Nasze piękno zewnętrzne zawdzięczamy i utożsamiamy z doskonale dobranymi i systematycznie stosowanymi kosmetykami. Pamiętajmy, że piękna skóra to także świadectwo naszego spokoju wewnętrznego, dobrego zdrowia i samopoczucia. Właściwe nawyki to solidny fundament dla urody, bowiem „nieskazitelne piękno” to również zdrowe i zadbane ciało.

Oferujemy również kosmetyki z propolisem oraz mleczkiem pszczelim.

Kosmetyki na bazie naturalnego wosku pszczelego, z propolisem i mleczkiem pszczelim: dostępne są tutaj!