Miód rzepakowy – jest już dostępny miód rzepakowy z roku 2017!

Miód
fot. cheerdj, Pixabay.com, Public Domain

Na rynku dostępny jest już tegoroczny miód rzepakowy. Zobacz ile kosztuje i gdzie można kupić tegoroczny miód rzepakowy w dobrej cenie.

Miód rzepakowy to jeden z najbardziej popularnych w Polsce miodów odmianowych. Ceniony jest ze względu na swój smak oraz właściwości prozdrowotne. Miód rzepakowy stosowany jest, między innymi, w chorobach układu krążenia oraz przy problemach skórnych. Więcej o miodzie rzepakowym  przeczytasz na stronie >>> miód rzepakowy.

Zachęcamy do zaopatrywania swoich domowych spiżarni w tegoroczny miód rzepakowy. Ceny miodu rzepakowego w tym roku kształtują się w okolicach 30 zł za 1 kg. W niektórych sklepach cena miodu może być oczywiście sporo wyższa, dlatego jak zwykle zachęcamy do kupowania miodu i innych produktów pszczelich w sprawdzonych i wyspecjalizowanych sklepach pszczelarskich, które gwarantują najwyższą jakość miodu i innych produktów pszczelich.

Dobry, tegoroczny miód rzepakowy w cenie 30 zł za duży słoik (27.78 zł za 1 kg) można już kupować internetowym sklepie pszczelarskim Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz. W sklepie internetowym dostępny jest miód rzepakowy, inne odmiany miodów, a także wiele innych produktów pszczelich oraz sprzęt pszczelarski.

Sprawdź:
Miód rzepakowy w internetowym sklepie pszczelarskim >>> tutaj
Miody w internetowym sklepie pszczelarskim >>> tutaj