Nowy sezon 2007

Przed nami następny sezon pszczelarski i następne wyzwania, którym mam nadzieję możemy razem sprostać w miłej, przyjacielskiej- bo pszczelarskiej atmosferze. 

SPRZEDAŻ MIODU, SŁOIKI, NAKRĘTKI, ETYKIETYSkup miodu w naszym kraju niestety nie jest na najwyższym poziomie- o tym wiedzą wszyscy. Wielu z pszczelarzy zajęło się sprzedażą na własną rękę by uzyskać za swój produkt lepszą cenę- czasami z lepszym, czasami z gorszym skutkiem. Centrum Pszczelarskie Łukasiewicz zbiera informacje o posiadanym miodzie od pszczelarzy indywidualnych i od Kół by móc skontaktować firmy oferujące atrakcyjne ceny skupu z pszczelarzami w celu jego sprzedaży. Podajemy telefon kontaktowy do pszczelarza, który sam może porozmawiać z odbiorcą miodu. Telefonów do naszej firmy jest naprawdę dużo. My zaś ze swojej strony wybieramy tylko te warte zainteresowania, które za nasz produkt będą chciały zapłacić godziwą cenę. W chwili obecnej znaleźliśmy odbiorcę na miód rzepakowy i miód wielokwiatowy w stałej, miesięcznej ilości. Firma płaci więcej, niż inne zajmujące się od lat skupem miodu w naszym kraju. Z oferty tej skorzystali już pszczelarze z naszych Kół i są zadowoleni!Od sezonu 2006 rozpoczęliśmy zaopatrywanie pszczelarzy w słoiki wraz z nakrętkami i etykietami. W chwili obecnej- przed sezonem pszczelarskim zbieramy zamówienia na słoiki i nakrętki – hurt. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla zamówień z całego Koła Pszczelarzy- proszę Prezesów o zapoznanie z nimi swoich pszczelarzy.Dostaliśmy bardzo dobrą ofertę cenową:Słoik 900 ml w cenie 61 groszy – pakowane po 8 szt.Słoik 720 ml w cenie 55 groszy Słoik 370 ml w cenie 40 groszySłoiki przyjdą na paletach i do odbioru będą z Gorzowa Wlkp. Nakrętki na słoiki: duża Fi 82 6 zaczepów w cenie 25 groszy- karton 750 szt., mała Fi 66 4 zaczepy w cenie 18 groszy, w kartonie 1100szt. Obie z bardzo ładnymi, nadrukowanymi elementami pszczelarskimi nie spotykanymi do tej pory na słoikach z miodem.TELEFONY I FAXY
Przypominam telefony do firmy:
Numery telefonów do biura: stacjonarny: 095 735 4903 od 8-16, 0603 556 787 – Krzysztof Łukasiewicz, 0665 30 40 55 – Karina Łukasiewicz. Fax do biura: 095 720 87 18.  INWERTTak jak w ubiegłym sezonie- tak i w tym będziemy prowadzili zaopatrzenie pszczelarzy w syrop do podkarmiania pszczół. Konkretną ofertę cenową i jakościową, przedstawimy po rozpoczęciu się sezonu pszczelarskiego.  ZAOPATRZENIE PSZCZELARZYTak jak dotychczas przyjedziemy do Waszego Koła ze sprzętem pszczelarskim, węzą oraz (jeśli zechcecie) szkoleniem dla pszczelarzy. Nasza oferta zaopatrzenia pszczelarzy stale się poszerza. Oferujemy wszystkie produkty firmy Łysoń w cenach firmy! Z tej formy zaopatrzenia skorzystali już pszczelarze ze Słubic, Cybinki, Rzepina, Ośna Lub., Santoka, Strzelec Krajeńskich, Kostrzyna nad Odrą, Barlinka, Choszczna, Witnicy i wielu mniejszych miejscowości. Przyjedziemy do Was na miejsce z wagą- skupimy propolis i wosk pszczeli wypłacając pieniążki OD RĘKI. Możecie również za te kwoty zrobić u nas zakupy – w rozliczeniu za wosk i propolis. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny. WOSK, PROPOLISPrzypominamy o skupie wosku I klasa 10 zł/kg, II klasa 8 zł/kg, Propolis w zależności od jakości propolisu od 50 zł w górę. Nie ma potrzeby dostarczania wszystkiego osobiście do nas – patrz pkt. Zaopatrzenie pszczelarzy.  BADANIA MIODUDzięki złożonym przez naszą firmę wniosków- otrzymaliśmy umowę dotującą badania prób miodu. Podpisaliśmy w tej sprawie umowę z Laboratorium BIOCHEMIK. Pierwsze partie miodu zostały przebadane w roku ubiegłym. Teraz to samo możemy wykonać po niższych cenach dzięki dotacji. Osoby, które chciałyby zbadać swój produkt prosimy o kontakt potwierdzający chęć zbadania swojego miodu. Do każdej z  próbek musi być dołączona informacja z danymi adresowymi oraz numerem identyfikacyjnym pasieki z której pochodzi. Mamy nadzieję, że certyfikat zaświadczający o jakości miodu pomoże w sprzedaży DOBREGO, POLSKIEGO PRODUKTU. Być może stanie się to wstępem do starań o uznanie miodu z naszego regionu- jako miodu o specyficznych właściwościach i smaku wraz z zastrzeżeniem nazwy- tak jak to ma miejsce np. z oscypkiem? SZKOLENIA, SPOTKANIA            Czekamy na propozycje ze strony pszczelarzy, prezesów w sprawie zorganizowania szkoleń lub spotkań/zebrań dla pszczelarzy bądź Zarządów Kół. Mamy do dyspozycji klimatyzowaną Salę Konferencyjną, którą można w każdej chwili wykorzystać – bez żadnych opłat!