Miód

Tegoroczny miód wielokwiatowy w pszczelarskim sklepie internetowym

Miód wielokwiatowy jest najpopularniejszym miodem odmianowym. Pozyskiwany jest od wiosny do jesieni z różnych roślin miododajnych.

Miód wielokwiatowy ceniony jest ze względu na walory smakowe (jest stosunkowo łagodny w smaku i zapachu, przez co jest jednym z najchętniej spożywanych miodów przez dzieci), a także właściwości prozdrowotne, zwłaszcza w chorobach alergicznych dróg oddechowych oraz chorobach mięśnia sercowego.


Więcej o miodzie wielokwiatowym przeczytasz tutaj >>> Miód wielokwiatowy.
Więcej na temat miodów >>> Miód i rodzaje miodów.


 

Tegoroczny miód wielokwiatowy w sklepie internetowym

Zachęcamy do kupowania miodów i innych produktów pszczelich wyłącznie w wyspecjalizowanych sklepach pszczelarskich, dających gwarancję jakości oferowanych produktów. Doskonałe miody dostępne są także w internetowych sklepach pszczelarskich.

Tegoroczny miód wielokwiatowy można kupić w wyspecjalizowanych sklepach pszczelarskich w cenie ok. 30 zł za 1 kilogram. W sklepie internetowym Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz cena dużego słoika miodu wielokwiatowego wynosi 30 zł (27,78 zł za kg).

Miód wielokwiatowy dostępny w sklepie pszczelarskim Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz pochodzi z terenów Parku Narodowego “Ujście Warty” – zobacz więcej.


Sprawdź!
Miód wielokwiatowy w sklepie internetowym Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz – tutaj
Miody w sklepie internetowym Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz – tutaj