Pyłek pszczeli w formie obnóży

Pyłek kwiatowy z tego roku! Kup w pszczelarskim sklepie internetowym!

Pyłek pszczeli (pyłek kwiatowy) jest jednym z najbardziej cennych produktów pszczelich. Kup tegoroczny pyłek pszczeli w doskonalej cenie w pszczelarskim sklepie internetowym.

Doskonałej jakości pyłek kwiatowy z tego roku jest już dostępny w znanym internetowym sklepie pszczelarskim Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz. Kupując pyłek kwiatowy (i inne produkty pszczele) w tym specjalistycznym sklepie pszczelarskim mamy pewność doskonałej jakości produktów oraz konkurencyjnych cen.

Pyłek kwiatowy z tego roku w sklepie internetowym

W internetowym sklepie pszczelarskim Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz mamy możliwość zakupu pyłku pszczelego (kwiatowego) zarówno w małych opakowaniach (od 100 g) jak i w dużych ilościach (50, 100 i więcej kg). Tegoroczne ceny pyłku kwiatowego wynoszą:

  • pyłek kwiatowy w opakowaniu 100 g – 9 zł;
  • 250 g pyłku kwiatowego- 20 zł;
  • 1 kg pyłku – 59.90 zł;
  • 10 kg pyłku kwiatowego – 550 zł;
  • 25 kg pyłku – 1350 zł;
  • 50 kg pyłku pszczelego- 2500 zł;
  • 100 kg pyłku kwiatowego – 4500 zł.

Pyłek kwiatowy (pyłek pszczeli) w sklepie pszczelarskim Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz kupisz przez internet z dostawą do domu tutaj.

Pyłek kwiatowy jest jednym z najcenniejszych i najlepiej przebadanych produktów pszczelich. Pyłek zawiera, między innymi, witaminy A, B6, C, E, kwas proteinowy, białko, prowitaminę A, biotynę, kwas foliowy, cynk, magnez, żelazo, tiaminę, ryboflawinę. Pyłek kwiatowy stosowany jest w leczeniu i jako środek wspomagający leczenie wielu chorób oraz jako produkt uzupełniający organizm w niezbędne witaminy, mikroelementy i inne składniki odżywcze.

Więcej informacji na temat pyłku kwiatowego znajdziesz tutaj >>> Pyłek kwiatowy <<<