Pierzga pszczela

Pierzga pszczela – promocja w sklepie pszczelarskim online!

Pierzga pszczela to jeden z najbardziej wartościowych, najcenniejszych i poszukiwanych produktów pszczelich. Skorzystaj z okazji i kup teraz pierzgę pszczelą w sklepie pszczelarskim w cenie promocyjnej!

Pierzga pszczela – niekiedy nazywana chlebkiem pszczelim – jest pokarmem pszczół. Pierzgą karmione są larwy, młode pszczoły oraz królowa. Ten wartościowy pokarm powstaje w komórkach plastra poprzez fermentację pyłku kwiatowego. Procesy fermentacji sprawiają, że pierzga jest o wiele wartościowsza i lepiej przyswajalna niż pyłek kwiatowy.

Pierzga jest niezwykle bogata w witaminy (zawiera m.in. witaminy A, B, C, E, D, K, PP i H), mikroelementy (takie jak potas, magnez, selen,  żelazo, krzem, miedź, siarkę, chlor, mangan) oraz liczne enzymy. Produkt ten ma udowodnione właściwości wspomagające działanie (także wspomagające leczenie i rekonwalescencję) wielu układów organizmu ludzkiego. Więcej na temat pierzgi pszczelej czytaj tutaj.

Skorzystaj z promocji i kup pierzgę pszczelą w promocji

Pierzga pszczela jest w tej chwili dostępna w promocji w internetowym sklepie pszczelarskim Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz. W ramach obecnej promocji możesz nabyć pierzgę w cenie 199.90 zł za 1 kg. Uwaga, promocja jest ograniczona czasowo! Pierzgę pszczelą w tej cenie znajdziesz tutaj.