Pszczoły - pyłek kwiatowy

BeeVital Hive Clean – odporność pszczół nie tylko dla pasiek ekologicznych

BeeVital Hive Clean to organiczny, ekologiczny, naturalny preparat aktywujący naturalną skłonność pszczół do oczyszczania się. Dzięki zastosowaniu BeeVital Hive Clean rodzina pszczela regeneruje się w sposób naturalny. Preparat może być stosowany także w pasiekach ekologicznych!

W jaki sposób działa BeeVital Hive Clean? Po zastosowaniu produktu na rodzinie pszczelej, na włoskach pszczół pozostają mikroskopijnej wielkości krople preparatu, które – dzięki wzajemnemu kontaktowi i odruchowi czyszczenia – roznoszą się na kolejne pszczoły. Efektem zastosowania preparatu jest oczyszczenie się pszczół z pasożytów zewnętrznych, a komórek plastrów z obumarłych larw opadających na dno ula.

BeeVital Hive Clean
BeeVital Hive Clean, fot. Centrum Pszczelarskie Łukasiewicz – www.pszczelnictwo.com.pl

Co niezwykle istotne – preparat nie przedostaje się do miodu oraz jest produktem ekologicznym (Organic Product) posiadającym wymagany certyfikat.

Producentem preparatu BeeVital Hive Clean jest znana austriacka firma BeeVital specjalizująca się w produkcji naturalnych preparatów dla pszczół.

Preparat BeeVital Hive Clean możesz obecnie kupić w cenie promocyjnej w internetowym sklepie pszczelarskim Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz. Teraz za 500 ml preparatu zapłacisz jedynie 79 zł. Szczegóły oferty oraz dokładny opis działania i instrukcję stosowania znajdziesz tutaj.

Jeśli szukasz innych naturalnych środków i odżywek dla pszczół, znajdziesz je tutaj.