BeeVital Hive Clean – odporność pszczół nie tylko dla pasiek ekologicznych

Pszczoły - pyłek kwiatowy
fot. Goumbik, Pixabay,com

BeeVital Hive Clean to organiczny, ekologiczny, naturalny preparat aktywujący naturalną skłonność pszczół do oczyszczania się. Dzięki zastosowaniu BeeVital Hive Clean rodzina pszczela regeneruje się w sposób naturalny. Preparat może być stosowany także w pasiekach ekologicznych!

W jaki sposób działa BeeVital Hive Clean? Po zastosowaniu produktu na rodzinie pszczelej, na włoskach pszczół pozostają mikroskopijnej wielkości krople preparatu, które – dzięki wzajemnemu kontaktowi i odruchowi czyszczenia – roznoszą się na kolejne pszczoły. Efektem zastosowania preparatu jest oczyszczenie się pszczół z pasożytów zewnętrznych, a komórek plastrów z obumarłych larw opadających na dno ula.

BeeVital Hive Clean
BeeVital Hive Clean, fot. Centrum Pszczelarskie Łukasiewicz – www.pszczelnictwo.com.pl

Co niezwykle istotne – preparat nie przedostaje się do miodu oraz jest produktem ekologicznym (Organic Product) posiadającym wymagany certyfikat.

Producentem preparatu BeeVital Hive Clean jest znana austriacka firma BeeVital specjalizująca się w produkcji naturalnych preparatów dla pszczół.

Preparat BeeVital Hive Clean możesz obecnie kupić w cenie promocyjnej w internetowym sklepie pszczelarskim Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz. Teraz za 500 ml preparatu zapłacisz jedynie 79 zł. Szczegóły oferty oraz dokładny opis działania i instrukcję stosowania znajdziesz tutaj.

Jeśli szukasz innych naturalnych środków i odżywek dla pszczół, znajdziesz je tutaj.