Prezent

5 pomysłów na prezenty na Dzień Babci i Dziadka | pszczoly.info

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Produkty pszczele, takie jak miód, świece z wosku pszczelego lub produkty z pyłkiem kwiatowym, miodem czy propolisem mogą być doskonałymi prezentami dla babci i dziadka.

Przypominamy, że Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka dzień później, czyli 22 stycznia. Dla tych wszystkich, którzy wciąż nie mają prezentów dla swoich dziadków przygotowaliśmy zestawienie 5 pomysłów na prezent na Dzień Babci i Dziadka. Nasze pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka opierają się oczywiście na – tak lubianych i docenianych przez chyba wszystkich seniorów – produktach pszczelich. Oto nasze propozycje:

Świece z wosku pszczelego

Świece z naturalnego wosku pszczelego – w odróżnieniu od świec z parafiny – nie tylko nie są szkodliwe dla zdrowia, ale nawet wręcz przeciwnie, mają właściwości prozdrowotne! Świece woskowe oczyszczają i jonizują powietrze, neutralizują promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez urządzenia elektryczne, pozytywnie wpływają na osoby chore na alergie, mają działanie uspokajające i kojące nerwy, a do tego mają ciepły, naturalny płomień i przyjemny, propolisowo – miodowy zapach. Świece woskowe to świetny pomysł na wspólny prezent dla babci i dziadka!

Zobacz różne świece woskowe w sklepie internetowym – tutaj

 

Mydło z pszczelim pyłkiem kwiatowym

Pyłek pszczeli to jeden z największych cudów natury. A mydło z pyłkiem kwiatowym posiada właściwości peelingujące skórę, poprawiające krążenie i pobudzające naskórek do odnowy. Mydło pyłkowe odżywia i regeneruje skórę, a przy tym pięknie pachnie. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla babci, ale na pewno przypadnie do gustu także niejednemu dziadkowi.

Zobacz mydło z pyłkiem w sklepie:

  • Mydełko serduszko z pyłkiem i miodem – tutaj
  • Mydełko z pyłkiem i miodem w kostce – tutaj
  • Mydło miodowe z pyłkiem – tutaj
  • Wszystkie kosmetyki w sklepie pszczelarskim – tutaj

 

Miody

Miód to doskonały prezent dla każdego, nie tylko dla seniora. Jednak babcie i dziadkowie z pewnością szczególnie docenią taki miodowy podarunek. Polecamy, na przykład, uważany przez wielu za najzdrowszy – miód spadziowy, najsłodszy miód nektarowy – miód akacjowy lub dla niezdecydowanych – miód wielokwiatowy.

Zobacz miody w pszczelarskim sklepie internetowym – tutaj

 

Preparaty i produkty prozdrowotne

Nie od dziś wiadomo, że produkty pszczele należą do grupy naturalnych produktów wpływających zbawiennie na nasze zdrowie. Zachęcamy do podarowania babciom i dziadkom odrobiny tej prozdrowotnej magii tkwiącej w produktach pszczelich w najbardziej naturalnej postaci. W sklepach pszczelarskich możemy zakupić na przykład naturalny pyłek kwiatowy w postaci naturalnych obnóży, pierzgę pszczelą, propolis czy też mleczko pszczele. Dostępna jest także cała gama suplementów, stworzonych na bazie tych produktów pszczelich. Naprawdę jest w czym wybierać!

Sprawdź koniecznie w sklepie pszczelarskim:

  • pyłek kwiatowy – tutaj
  • mleczko pszczele – tutaj
  • propolis – tutaj
  • preparaty prozdrowotne – tutaj

 

Miodowe słodycze

Miodowe słodycze będą doskonałym uzupełnieniem waszej paczki dla babci i dziadka. Wśród dostępnych w sprzedaży słodyczy wyprodukowanych na bazie miodu i innych produktów pszczelich znajdziemy, miedzy innymi, cukierki, pierniczki, krówki, żelki, trufle a nawet lizaki. Produktów jest tyle, że na pewno znajdziecie coś, co przypadnie do gustu waszym dziadkom!

Zobacz miodowe słodycze w sklepie pszczelarskim – tutaj